Simply jest tak proste, jak warunki najmu samochodu w naszej wypożyczalni:

Cena wypożyczenia samochodu podana na stronie jest ceną netto i dotyczy jednej doby (24 godziny). Jeśli chcecie Państwo wynająć samochód na dłużej, niż 5 dni, prosimy o kontakt – przygotujemy najlepszą ofertę!

NIE POBIERAMY OPŁAT przygotowawczych za wyjazd zagraniczny (w granicach UE) oraz za dodatkowego kierowcę.
Zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnych akcesoriów.

Jedynym dodatkowym kosztem może być opłata za myjnię, w przypadku zwrotu zabrudzonego pojazdu. Wynosi ona od 20 do 50 zł w zależności od stopnia zabrudzenia.

Dla Państwa wygody i oszczędności czasu możemy bezpłatnie, w godzinach 8 – 22, dostarczyć samochód na lotnisko, dworzec, podstawić pod dom, firmę, hotel lub w umówione wcześniej miejsce we Wrocławiu. Tak samo działamy w przypadku zwrotu pojazdu. Obsługa w godzinach nocnych jest każdorazowo ustalana telefonicznie lub mailowo.

Przy wynajmie samochodu wymagamy tylko prawa jazdy, dowodu osobistego lub innego ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem i aktualnym miejscem zameldowania. Pobieramy kaucję w wysokości 500 zł oraz opłatę za wynajem z góry – przy podpisaniu umowy. Kaucja jest zwracana w momencie zwrotu pojazdu w stanie niepogorszonym. Istnieje możliwość zniesienia opłaty kaucyjnej – w takim przypadku wymagane jest dodatkowe ubezpieczenie, które w zależności od klasy wynajmowanego pojazdu wynosi od 20 do 40 zł za każdą dobę najmu. Ubezpieczenie nie obejmuje zabrudzeń i uszkodzeń wnętrza pojazdu. Limit kilometrów to 500km na dobę. Po uzgodnieniu warunków,  limit może zostać zwiększony.

Dla zapewnienia Państwa komfortu i najwyższej jakości obsługi, wykonujemy dokumentację fotograficzną przy każdym wynajmie samochodu.

Opłaty można wnieść gotówką w PLN lub innej walucie po przeliczeniu wg. aktualnego kursu walut. Dzięki zastosowaniu mobilnego terminala płatniczego możecie Państwo zapłacić również kartą płatniczą lub kredytową.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz przygotujemy ofertę na miarę Państwa oczekiwań.

GermanEnglish